Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

zápis na školní rok 2020/2021 se bude konat v termínu 3. – 9. dubna 2020 bez přítomnosti dětí a pouze distančním způsobem.

Rodiče budou moci poslat vyplněný a podepsaný Zápisový list prostřednictvím datové schránky, e-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., poštou, příp. ho spolu s ostatními doklady v obálce vhodí do poštovní schránky školy, která je umístěna ve vstupních dveřích. Při jakémkoliv způsobu doručení musí být přiložena kopie rodného listu dítěte, kopie OP zákonného zástupce, u cizinců povolení k pobytu. Všechny přihlášky do 1. třídy musí být opatřeny emailovou adresou pro zpětnou informaci o zadání pořadového čísla dítěte. Seznam přijatých žáků bude zveřejněn pod těmito pořadovými čísly. Rodič nemusí dokládat trvalé bydliště výpisem z registru občanů - nechoďte prosím na úřad. Bydliště ve spádové oblasti bude ověřovat škola.

Ve stejném termínu a stejnými způsoby podávají rodiče Žádost o odklad, kterou je nutné doložit kopiemi posudků ped.-psych. poradny a dětského lékaře. Odklad udělujeme pouze spádovým žákům.

Detailní informace k zápisu si můžete přečíst ZDE.

Případné další informace prosím sledujte průběžně na této stránce.

DŮLEŽITÉ DOKUMENTY:

Desatero pro rodiče - co by měl umět předškolák
Spádová oblast, doklady, kritéria přijetí - 2020

Zápisový list
Žádost o odklad školní docházky

Seznam přijatých 2020/2021 (bude doplněno)

Seznam pomůcek, třídní schůzka, první školní týden (bude doplněno)