Zápis do kroužků ve 2. pololetí otevírat nebudeme, na keramice i sportovkách počítáme s dětmi, které chodily v 1. pololetí. Chcete-li dítě odhlásit (uvolnit místo ostatním) nebo naopak přihlásit, kontaktujte emailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (na sportovkách mám spoustu volných míst pro 2. - 4. třídu).

Seznam externích kroužků najdete níže, přihlášeným dětem z 1. pololetí se pravděpodobně ozvou sami organizátoři na přelomu ledna a února. Případné další přihlášky (odhlášky) nebo další záležitosti řešte prosím s konkrétními pořadateli na uvedených kontaktech.

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - Antonín Ambrož (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. - otec Jan Houkal (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Gymnastika - leták na 2. pololetí ZDE

Sbor Beznot

Online kurzy AJ s rodilými mluvčími

Berukroužky (např. kutilská dílna, vaření, filmování, angličtina, keramika, tancování, vědecké pokusy...)

Kroužky.cz (např. vědecké pokusy, výtvarka, angličtina, virtuální realita...)

Anglická družina The Villa

Korálkohraní

Věda nás baví

Veselá věda

Inline bruslení

Florbal Butchis