Aktuální jídelníček otevřete kliknutím ZDE.

Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

Vzhledem k nemoci 3 pracovnic školní jídelny se bude vařit pouze jedno jídlo bez polévky.
Polévka se občas nahradí nějakou tyčinkou, ovocem nebo mléčným výrobkem.

Obědy lze přihlašovat a odhlašovat pomocí terminálu v jídelně, internetového přístupu, telefonicky na čísle 224 250 641, sms zprávou na mobil 607 862 188 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vyzvedávání obědů PRVNÍ den nemoci v rámci opatření Ministerstva zdravotnictví:

Ráno v den, kdy si půjdete pro oběd, napište sms zprávu na číslo 607 862 188, kde bude třída a jméno žáka, kterému budete oběd vyzvedávat. Oběd se bude vydávat v připraveném menu boxu v době od 11:30 do 11:50 u prosklených dveří školy. Zvoňte na zvonek školní kuchyně. Vyzvedávat obědy nemohou žáci s nařízenou karanténou, ale ani zákonní zástupci a třetí osoby, pokud jsou v karanténě.

HLÍDEJTE SI PROSÍM VČASNÉ PLACENÍ OBĚDŮ.
Pokud žák nebude mít k poslednímu dni v měsíci zaplaceno na měsíc následující, nebude moci dostat oběd.

Vnitřní řád školní jídelny

Seznam alergenů

Pro nemocné dítě je možné oběd vyzvednout do přinesených nádob (ne skleněných!) pouze první den nepřítomnosti, při dodržení všech hyg. opatření.