Aktuální jídelníček otevřete kliknutím ZDE.

Prezenčně se stravují pouze žáci 1. a 2. ročníku, obědy mají přihlášené. Časový rozpis najdete ZDE.

Ostatní žáci – strávníci mají oběd automaticky odhlášen. V případě zájmu si ho musí přihlásit na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo sms zprávou na čísle 607 862 188, a to nejpozději do 14:00 pracovního dne na den následující. Oběd si mohou vyzvednout přede dveřmi do kuchyně v době od 13:05 do 13:45 v jídelních boxech, které poskytne jídelna. Žádáme o dodržování platných hygienických pravidel (roušky, rozestupy, dezinfekce...).

Po dobu vládních opatření, podle kterých se nesmí potkávat žáci ani z paralelních tříd, se nebude vařit polévka, aby se urychlilo obědvání žáků. Místo polévky bude občas navíc ovoce, mléčný výrobek nebo tyčinka.

Vzhledem k omezení pohybu dospělých osob ve škole
není možné vydávat obědy do přepravních nádob.

nebo na telefonu 607 862 188.

Seznam alergenů