Aktuální jídelníček otevřete kliknutím ZDE.

Nezapomínejte prosím odhlašovat obědy, pokud dítě nejde na oběd, neradi plýtváme potravinami, naší prací a vašimi penězi.

Změna jídelníčku vyhrazena. Strava je určena k okamžité spotřebě.

Obědy lze přihlašovat a odhlašovat pomocí terminálu v jídelně, internetového přístupu, telefonicky na čísle 224 250 641, sms zprávou na mobil 607 862 188 nebo e-mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Pro nemocné dítě je možné oběd vyzvednout v době 11:30 - 11:50 do přinesených nádob (ne skleněných!) pouze první den nepřítomnosti. Oběd lze už vyzvedávat u okénka ve školní jídelně.

HLÍDEJTE SI PROSÍM VČASNÉ PLACENÍ OBĚDŮ!

Pokud žák nebude mít k poslednímu dni v měsíci zaplaceno na měsíc následující, nebude moci dostat oběd.

Vnitřní řád školní jídelny

Seznam alergenů

Vyzvedávání obědů PRVNÍ den nemoci v rámci opatření Ministerstva zdravotnictví:

Ráno v den, kdy si půjdete pro oběd, napište sms zprávu na číslo 607 862 188, kde bude třída a jméno žáka, kterému budete oběd vyzvedávat. Oběd se bude vydávat v připraveném menu boxu v době od 11:30 do 11:50 u prosklených dveří školy - zvoňte na zvonek školní kuchyně. Z kapacitních důvodů nelze vydávat obědy později, kdy už vydáváme dětem přítomným ve škole.  Vyzvedávat obědy nemohou žáci s nařízenou karanténou, ale ani zákonní zástupci a třetí osoby, pokud jsou v karanténě.