Základní škola Slovenská

NEPŘEHLÉDNĚTE

9. a 10. dubna 2018 proběhne ZÁPIS DO 1. TŘÍDY (od 14 do 18 hodin). Vše potřebné najdete v Dokumentech / Ke stažení.

PŘIJMEME UČITELE/UČITELKU na 1. stupeň a vychovatele/vychovatelku do družiny.

AKTUALITY

Naší škole byla zapůjčena mobilní  lezecká stěna v rámci projektu "Lezení do škol", který byl uskutečněn za podpory Městské části Praha 2 a spolku BOULDER-X z. s. Na opravě galerie pracujeme - technické problémy.

Zápis do 1. třídy

proběhne 9. a 10. dubna 2018
vždy od 14 do 18 hodin
v prvním patře školy.

Všechny informace a dokumenty
najdete v sekci KE STAŽENÍ.

Týdenní plán od 12. února

Všem dětem přejeme
krásné "jarní" prázdniny!

Týdenní plán od 29. ledna

Ve středu 31. 1. obdrží děti výpis vysvědčení za 1. pololetí.

1. stupeň končí po 4. hodině,
2. stupeň končí po 5. hodině.

Výlet 6.B a kroužku logiky

Dne 21. 12. jsme se v 8 hodin ráno vydali na výlet do Liberce do IQ LANDIE. Jeli jsme tam autobusem. V IQ LANDII jsme si to moc užili. Viděli jsme např. ohnivé tornádo, fontánu stříkající do rytmu hudby. Vyzkoušeli jsme si být slepý, simulátor zemětřesení a vichřice nebo povídat si s robotem. Všem se tam moc líbilo, podívejte se na fotky.

Matěj Škorpil, 6.B

Týdenní plán od 15. ledna

V úterý 16. ledna se konají třídní schůzky - 1. stupeň od 17.30, druhý stupeň od 18.00.

Týdenní plán od 3. ledna

Přejeme všem našim žákům a jejich rodinám úspěšný rok 2018.

Stromeček na náměstí míru
Přijďte se podívat na náš krásně ozdobený stromeček na náměstí Míru!
Vše vyráběly šikovné děti v družině.

Týdenní plán 6. listopadu
V pondělí 6. listopadu se konají třídní schůzky - 17.30 první stupeň, 18.00 druhý stupeň.