Základní škola Slovenská

NEPŘEHLÉDNĚTE

PŘIJMEME UČITELE/UČITELKU na 1. stupeň, učitele/učitelku němčiny a vychovatele/vychovatelku do družiny.

Týdenní plán od 16. dubna

Ve středu 18. dubna se konají třídní schůzky:
1. stupeň od 17.30
2. stupeň od 18.00

Týdenní plán od 3. dubna

Všem našim žákům a jejich rodinám přejeme
veselé Velikonoce!

Pohádka ve 2.A

Žáci 2.A si připravili pro rodiče a děti z MŠ Slovenská dramatizaci známé a oblíbené pohádky Sněhurka a sedm trpaslíků.

Do nácviku se pustili s obrovským nadšením, pomáhali při výrobě scény a také se podíleli na samotné dramatizaci. Rodičům i dětem z MŠ se pohádka velmi líbila a samozřejmě ji odměnili bouřlivým potleskem. Fotky najdete v galerii.

Katka Panochová Nábělková

První zimní švp

Žáci 2.B vyjeli na týdenní pobyt do Krkonoš. Užívali si lyžovačku, bobovačku i snowtubing, poznali Jilemnici a její Krkonošské muzeum. Mrkněte na fotky...

Naší škole byla zapůjčena mobilní  lezecká stěna v rámci projektu "Lezení do škol", který byl uskutečněn za podpory Městské části Praha 2 a spolku BOULDER-X z. s. Podívejte se na FOTKY, jak nám to jde.

Máme novou tělocvičnu!

Ve středu 21. 2. 2018 byla v naší škole za přítomnosti pana místostarosty Jana Korsesky slavnostně otevřena nově  zrekonstruovaná tělocvična. Žáci ze 3. - 6. ročníku předvedli krátké gymnastické a parkourové vystoupení. Poté následovalo neformální setkání v prostorách školy.

Týdenní plán od 19. března

Srdíčkové dny

Stejně jako každý rok podpoříme i letos na jaře nemocné děti nákupem drobných předmětů (magnetky za 30 Kč, pravítka za 25 Kč). Podívejte se na příběh Elišky nebo přímo na web Život dětem.

Týdenní plán od 12. února

Všem dětem přejeme
krásné "jarní" prázdniny!

Týdenní plán od 29. ledna

Ve středu 31. 1. obdrží děti výpis vysvědčení za 1. pololetí.

1. stupeň končí po 4. hodině,
2. stupeň končí po 5. hodině.

Výlet 6.B a kroužku logiky

Dne 21. 12. jsme se v 8 hodin ráno vydali na výlet do Liberce do IQ LANDIE. Jeli jsme tam autobusem. V IQ LANDII jsme si to moc užili. Viděli jsme např. ohnivé tornádo, fontánu stříkající do rytmu hudby. Vyzkoušeli jsme si být slepý, simulátor zemětřesení a vichřice nebo povídat si s robotem. Všem se tam moc líbilo, podívejte se na fotky.

Matěj Škorpil, 6.B

Týdenní plán od 15. ledna

V úterý 16. ledna se konají třídní schůzky - 1. stupeň od 17.30, druhý stupeň od 18.00.