Z organizačních důvodů vás žádáme, abyste termín konzultace ověřili u učitele alespoň 2 pracovní dny předem - může např. suplovat, být se třídou na akci nebo jít k lékaři...

Beranová Dagmar, Mgr.
Školní psycholožka

Konzultační hodiny: úterý 15-16 v učebně 409 (3. p.)

Beranová Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 2.B, speciální pedagog

Konzultační hodiny: pondělí 13-14 ve 2.B (1. p.)

Gorčíková Markéta, Bc.
Školní asistentka

Halámková Kamila, Bc. et Bc.
Třídní učitelka v 7.B, anglický jazyk
Konzultační hodiny: čtvrtek 14-15 v jazykové učebně (316, 2. p.)

Chlebečková Blanka

Chlubnová Lenka, Mgr.
Školní družina, německý jazyk

Jadrná Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 1.B
Konzultační hodiny: čtvrtek 13-14 v 1.B (3. p.)

Jakubíková Renata
Vedoucí školní družiny

Janáková Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 4.B
Konzultační hodiny: pondělí 13-14 ve 4.B (3. p.)

Janatová Alice, Bc.
Třídní učitelka v 4.A
Konzultační hodiny: úterý 13-14 ve 4.A (3. p.)

Kobrová Ivona, Mgr.
Třídní učitelka v 9.B, český jazyk, dějepis, občanská výchova
Konzultační hodiny: čtvrtek 14-15 v 7.B (2. p.)

Kolář Jiří, Mgr.
Informatika
Konzultační hodiny: středa 13.40-14.40 v počítačové učebně (2. p.)

Kolmanová Květa

Kramarovič Milan, Mgr.
Německý jazyk

Krupička Radek, DiS.
Třídní učitel v 3.B, svět práce
Konzultační hodiny: pondělí 14-15 ve 3.B (2. p.)

Lánská Jana, Bc.
Třídní učitelka v 3.C
Konzultační hodiny: pondělí 13-14 ve 3.C (2. p.)

Lukešová Drahomíra, Bc.
Anglický jazyk, školní družina
Konzultační hodiny: po domluvě ve školní družině

Macáková Lenka
Třídní učitelka v 5.B
Konzultační hodiny: pondělí 13-14 v 5.B (2. p.)

Machalická Magdalena

Malis Marek
Anglický jazyk

Mecnerová Marta, Mgr.
Třídní učitelka v 6.A, zeměpis
Konzultační hodiny: úterý 13-15 v počítačové učebně (2. p.)

Mojková Veronika, Bc. et Bc.
Třídní učitelka v 7.A, anglický jazyk, speciální pedagog
Konzultační hodiny: pondělí 14.15-15.15 v jazykové učebně (316, 2. p.)

Myslínová Jana, Mgr.
Výchovná poradkyně
Francouzský jazyk, dějepis, občanská výchova
Konzultační hodiny: čtvrtek 15-16 v učebně 306 (2. p.)

Nováková Ivana, Mgr.
Třídní učitelka v 5.A
Konzultační hodiny: čtvrtek 13-14 v 5.A (3. p.)

Ondříčková Sylva, PaedDr.
Speciální pedagog
Konzultační hodiny: úterý 15-16 v "modrém salonku" ve 3. p.

Pánková Radka, Mgr.
Třídní učitelka v 6.B, anglický jazyk
Konzultační hodiny: čtvtek 14.20-15.20 v kabinetu AJ nebo učebně 314 (2. p.)

Panochová Nábělková Kateřina, Mgr.
Třídní učitelka v 3.A
Konzultační hodiny: úterý 13-14 ve 3.A (1. p.)

Pechman Matouš
Matematika

Ploužková Tereza

Polohová Jana, Mgr.
Metodik prevence
Třídní učitelka v 8.B, matematika
Konzultační hodiny: středa 14.30-15.30 v učebně 204 (1. p.)

Procházková Michaela, Bc.
Třídní učitelka v 8.A, přírodopis, tělesná výchova
Konzultační hodiny: čtvrtek 13.45-14.45 v kabinetu přírodopisu (2. p.)

Rebcová Anna, Mgr.
Třídní učitelka v 1.A
Konzultační hodiny: čtvrtek 13.30-14.30 v 1.A (1. p.)

Rolet Vlasta
Anglický jazyk, asistentka pedagoga

Seifertová Klára, Mgr.
Španělský jazyk
Konzultační hodiny: středa 13.45-14.45 v učebně 417 (3. p.)

Sladovníková Věnceslava

Slančíková Půčková Veronika Věra
Školní klub - webové stránky

Stará Romana, Mgr.
Český jazyk, výtvarná a hudební výchova
Konzultační hodiny: čtvrtek 14-15 v učebně 305 (2. p.)

Štemberová Lenka, Mgr.
Zástupkyně ředitelky školy, český jazyk, občanská výchova
Konzultační hodiny: čtvrtek 14-15 v učebně 212 (1. p.)

Totůšková Marika, Mgr.
Anglický jazyk
Konzultační hodiny: čtvrtek 14-15 v kabinetu AJ (2. p.)

Trojanová Monika, Ing.
Třídní učitelka v 9.A, fyzika, chemie
Konzultační hodiny: čtvrtek 15-16 v učebně 208 (1. p.)

Vokrová Hana, Mgr.
Třídní učitelka v 2.A
Konzultační hodiny: středa 13-14 v kabinetu 1. stupně "na půdě"

Zaťková Jana, Mgr., DiS.