Uvedené konzultační hodiny jsou určené pouze žákům. Rodiče žádáme, aby vyučující kontaktovali alespoň 2 pracovní dny před uvažovanou schůzkou a dohodli se na přesné podobě a času. Osobní účast na schůzce ve škole není doporučena.

Beranová Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 1.B, speciální pedagog

Konzultační hodiny: pondělí 12:45-13:45 v 1.B (1. p., 216)

Brunová Silvia, Mgr.
Třídní učitelka v 3.A
Konzultační hodiny: pondělí 12:45-13:45 v 3.A (3. p., 404)

Gorčíková Markéta, Bc.
Asistentka pedagoga, školní družina

Halámková Kamila, Bc. et Bc.
Třídní učitelka v 9.B, anglický jazyk
Konzultační hodiny: úterý 14-15 v kabinetu AJ (2. p., 318)

Hodanová Ludmila
Asistentka

Chlebečková Blanka
Školní družina
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chlubnová Lenka, Mgr.
Školní družina, německý jazyk

Jadrná Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 3.B
Konzultační hodiny: pondělí 12:50-13:50 v 3.B (3. p., 405)

Jakubíková Renata
Vedoucí školní družiny, asistentka pedagoga

Jirková Lucie, Mgr.
Školní psycholožka
Konzultační hodiny: úterý 14:30-17:00 v pracovně šk. psychologa (3. p., 409)

Jurkovičová Iva, Mgr.
Třídní učitelka v 5.A
Konzultační hodiny:
 středa 13-14 v 5.A (1. p., 213)

Kobrová Ivona, Mgr.
Třídní učitelka v 7.A, český jazyk, dějepis, občanská výchova
Konzultační hodiny: úterý, středa 14:00-14:30 v 7.A (2. p., 305)

Kolář Jiří, Mgr.
Informatika
Konzultační hodiny: středa v pc učebně (2. p., 312), po předchozí e-mailové domluvě

Kolmanová Květa
Školní družina

Koubíková Petra, Mgr.
Třídní učitelka v 4.B
Konzultační hodiny: pondělí 13-14 v 4.B (3. p., 408)

Kramarovič Milan, Mgr.
Německý jazyk

Krupička Radek, DiS.
Třídní učitel v 5.B, svět práce
Konzultační hodiny: pondělí 13-14 v 5.B (2. p., 313)

Lánská Jana, Bc.
Třídní učitelka v 5.C
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:15-14:15 ve 5.C (2. p., 315)

Macáková Lenka, Bc.
Třídní učitelka v 2.B
Konzultační hodiny: středa 13-14 v 2.B (3. p., 410)

Malečková Alena, Mgr.

Mecnerová Marta, Mgr.
Třídní učitelka v 8.A, zeměpis, matematika, ekologická výchova
Konzultační hodiny: pondělí, úterý 14:00-14:30 v 8.A (1. p., 212)

Mojková Veronika, Bc. et Bc.
Třídní učitelka v 9.A, anglický jazyk, speciální pedagog
Konzultační hodiny: úterý 14:30-15:30 v kabinetu AJ (2. p., 318)

Myslínová Jana, Mgr.
Výchovná poradkyně, francouzský jazyk, dějepis, občanská výchova