Uvedené konzultační hodiny jsou určené žákům i rodičům, které žádáme, aby vyučující kontaktovali alespoň 2 pracovní dny před uvažovanou schůzkou a dohodli se na přesné podobě a času.

Seznam pedagogů ve šk. roce 2021/2022

Beranová Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 2.B, speciální pedagog

Konzultační hodiny: pondělí 12:45-13:45 v 2.B (1. p., 216)

Brunová Silvia, Mgr.
Třídní učitelka v 4.A
Konzultační hodiny: středa 12:45-13:45 v 4.A (3. p., 404)

Danková Liudmyla, Bc.
Anglický a německý jazyk
Konzultační hodiny: pondělí 13:00-14:00 v kabinetu AJ (2.p., 318)

Gorčíková Markéta, Bc.
Asistentka pedagoga, školní družina

Halámková Kamila, Mgr. et Bc.
Třídní učitelka v 6.A, anglický jazyk, výchovná poradkyně
Konzultační hodiny:
- vých. poradenství v pondělí 14:00-15:00 v kabinetu AJ (2. p., 318)
- angličtina ve čtvrtek 14:00-15:00 v kabinetu AJ (2. p., 318)

Hodanová Ludmila
Asistentka

Chlebečková Blanka
Školní družina
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Chlubnová Lenka, Mgr.
Přírodověda, tělesná výchova, školní družina
Konzultační hodiny: pondělí a středa 17:00-17:30 v kabinetu ve 3. p. "na půdě"

Jadrná Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 4.B
Konzultační hodiny: pondělí 12:50-13:50 v 4.B (3. p., 405)

Jakubíková Renata
Vedoucí školní družiny, asistentka pedagoga

Jirková Lucie, Mgr.
Školní psycholožka
Konzultační hodiny: pondělí 12:30-16:00 v pracovně šk. psychologa (3. p., 409)

Jurkovičová Iva, Mgr.
Hudební výchova, asistentka pedagoga
Konzultační hodiny:
 po předchozí e-mailové domluvě

Kobrová Ivona, Mgr.
Třídní učitelka v 8.A, český jazyk, dějepis, občanská výchova
Konzultační hodiny: pro 8. ročník - pondělí 14:00-14:30 v 8.A (2. p., 305)
                             pro 9. ročník - čtvrtek 14:00-14:30 v 8.A (2. p., 305)

Kolář Jiří, Mgr.
Informatika
Konzultační hodiny: středa v pc učebně (2. p., 312), po předchozí e-mailové domluvě

Koubíková Petra, Mgr.
Třídní učitelka v 5.B
Konzultační hodiny: pondělí 13:00-14:00 v 5.B (3. p., 408)

Krupička Radek, DiS.
Svět práce

Landeros Isabel
Španělský jazyk

Lánská Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 1.B
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:00-14:00 v 1.B (2. p., 315)

Macáková Lenka, Mgr.
Třídní učitelka v 3.B
Konzultační hodiny: středa 13:00-14:00 v 3.B (3. p., 410)

Malečková Alena, Mgr.

Markalousová Barbora, Bc.
Francouzský jazyk, občanská výchova
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:45-14:15 a 15:05-15:35 v kabinetu VV (2. p., 306)

Mecnerová Marta, Mgr.
Třídní učitelka v 9.A, zeměpis, matematika, praktická ekologie
Konzultační hodiny: pondělí, úterý 14:00-14:30 ve sborovně (1. p., 207)

Mojková Veronika, Mgr. et Bc.
Třídní učitelka v 6.B, anglický jazyk, speciální pedagog
Konzultační hodiny: pondělí 14:00-15:00 v kabinetu AJ (2. p., 318)

Mrázová Lucie
Český jazyk