Z organizačních důvodů vás žádáme, abyste termín konzultace ověřili u učitele alespoň 2 pracovní dny předem - může např. suplovat, být se třídou na akci nebo jít k lékaři...

Beranová Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 3.B, speciální pedagog

Konzultační hodiny: pondělí 12:45-13:45 ve 3.B (1. p., 216)

Brunová Silvia, Mgr.

Gorčíková Markéta, Bc.
Asistentka pedagoga, školní družina

Halámková Kamila, Bc. et Bc.
Třídní učitelka v 8.B, anglický jazyk
Konzultační hodiny: úterý 14-15 v kabinetu AJ (2. p., 318)

Chlebečková Blanka

Chlubnová Lenka, Mgr.
Školní družina, německý jazyk

Jadrná Jana, Mgr.
Třídní učitelka v 2.B
Konzultační hodiny: pondělí 13:40-14:40 v 2.B (3. p., 405)

Jakubíková Renata
Vedoucí školní družiny

Jirková Lucie, Mgr.
Školní psycholožka
Konzultační hodiny: úterý 14:30-17:00 v pracovně šk. psychologa (3. p., 409)

Kobrová Ivona, Mgr.
Třídní učitelka v 6.A, český jazyk, dějepis, občanská výchova
Konzultační hodiny: pondělí 14-15 v 6.A (2. p., 305)

Kolář Jiří, Mgr.
Informatika
Konzultační hodiny: středa v pc učebně (2. p., 312), po předchozí e-mailové domluvě

Kolmanová Květa

Koubíková Petra, Mgr.
Třídní učitelka v 5.A
Konzultační hodiny: středa 13-14 v 5.A (3. p., 408)

Kramarovič Milan, Mgr.
Německý jazyk

Krupička Radek, DiS.
Třídní učitel v 4.B, svět práce
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:15-14:15 v jazykové učebně (půda, 417)

Lánská Jana, Bc.
Třídní učitelka v 4.C
Konzultační hodiny: čtvrtek 13:15-14:15 ve 4.C (2. p., 315)

Lukešová Drahomíra, Bc.

Macáková Lenka, Bc.
Třídní učitelka v 1.B
Konzultační hodiny: středa 13-14 v 1.B (3. p., 410)

Machalická Magdaléna
Školní družina, výtvarná výchova

Malečková Alena

Mecnerová Marta, Mgr.
Třídní učitelka v 7.A, zeměpis, matematika, ekologická výchova
Konzultační hodiny: pondělí 13:40-14:40 nebo čtvrtek po domluvě v 7.A (1. p., 212)

Mojková Veronika, Bc. et Bc.
Třídní učitelka v 8.A, anglický jazyk, speciální pedagog
Konzultační hodiny: středa 14-15 v kabinetu AJ (2. p., 318)

Myslínová Jana, Mgr.
Výchovná poradkyně
Francouzský jazyk, dějepis, občanská výchova
Konzultační hodiny: čtvrtek 15-16 v kabinetu vých. poradkyně (2. p., 306)

Nováková Ivana, Mgr.
Třídní učitelka v 1.A
Konzultační hodiny: čtvrtek 12:45-13:45 v 1.A (3. p., 407)

Ondříčková Sylva, PaedDr.
Speciální pedagog
Konzultační hodiny: úterý 14:45-16:00 v "modrém salonku" ve 3. p. (413)

Pánková Radka, Mgr.
Třídní učitelka v 7.B, anglický jazyk
Konzultační hodiny: čtvrtek 14:20-15:20 v 7.B nebo kabinetu AJ (2. p., 314/318)

Pechman Matouš
Matematika, fyzika

Plecháčková Radka, Mgr.
Třídní učitelka v 5.B
Konzultační hodiny: pondělí 13:15-14:15 v 5.B (3. p., 404)

Polohová Jana, Mgr.
Metodik prevence
Třídní učitelka v 9.B, matematika
Konzultační hodiny: pondělí 14-15 v 9.B (1. p., 206)

Procházková Michaela, Bc.
Třídní učitelka v 9.A, přírodopis, tělesná výchova
Konzultační hodiny: čtvrtek 14-15 v 9.A (2. p., 308)

Rebcová Anna, Mgr.
Třídní učitelka v 2.A
Konzultační hodiny: pondělí 13-14 ve sborovně (1. p., 207)

Rolet Vlasta
Anglický jazyk

Seifertová Klára, Mgr.
Španělský jazyk
Konzultační hodiny: středa 13.40-14.40 v jazykové učebně (půda, 417)

Slančíková Půčková Veronika Věra
Školní klub - webové stránky

Spáčilová Michaela, Mgr.

Stará Romana, Mgr.
Český jazyk, výtvarná a hudební výchova
Konzultační hodiny: úterý 14-15 a čtvrtek 13-14 v 7.A (1. p., 212)

Štemberová Lenka, Mgr.
Zástupkyně ředitelky školy, český jazyk, občanská výchova
Konzultační hodiny: čtvrtek 14-15 v učebně 212 (1. p.)

Štěpánková Barbora
Třídní učitelka v 4.A
Konzultační hodiny: pondělí 13-14 ve 4.A (1. p., 213)

Totůšková Marika, Mgr.