Přehled akcí: 14.6. - 20.6.2021 (25. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
14.6.
 

8:00-14:00

ZOO Ústí nad Labem

1.A, 1.B
Netolická Tereza, Beranová Jana, Hodanová Ludmila, Sedláčková Pavlína, Žežulková Lucie

 

Škola v přírodě - Rakovnicko
2.B, 3.A a 5.C Žáci, kteří se švpř neúčastní, chodí do třídy 5.C a učí se dle rozvrhu této třídy.

2.B, 3.A
Macáková Lenka, Brunová Silvia, Lánská Jana, Chlebečková Blanka, Slovíková Monika

 
Út
15.6.
 

13:50-17:00

M.Procházková

Procházková Michaela

14:00

ŠPP - konzultace s Mgr. Skřivánkovou

 

 

Škola v přírodě - Rakovnicko
2.B, 3.A a 5.C Žáci, kteří se švpř neúčastní, chodí do třídy 5.C a učí se dle rozvrhu této třídy.

2.B, 3.A
Macáková Lenka, Brunová Silvia, Lánská Jana, Chlebečková Blanka, Slovíková Monika

 
St
16.6.
 

11:05-17:00

K.Sovová

Sovová Karolína

13:30

S.Ondříčková

Ondříčková Sylva

 

H.Žampová

Žampová Hana

 

Škola v přírodě - Rakovnicko
2.B, 3.A a 5.C Žáci, kteří se švpř neúčastní, chodí do třídy 5.C a učí se dle rozvrhu této třídy.

2.B, 3.A
Macáková Lenka, Brunová Silvia, Lánská Jana, Chlebečková Blanka, Slovíková Monika

 
Čt
17.6.
 

13:00

L.Hodanová

Hodanová Ludmila

17:00-17:30

Schůzka třídních důvěrníků

 

17:30

Třídní schůzky 1.stupně

 

18:00

Třídní schůzky 2.stupně

 

 

Škola v přírodě - Rakovnicko
2.B, 3.A a 5.C Žáci, kteří se švpř neúčastní, chodí do třídy 5.C a učí se dle rozvrhu této třídy.

2.B, 3.A
Macáková Lenka, Brunová Silvia, Lánská Jana, Chlebečková Blanka, Slovíková Monika

 

18.6.
 

 

Škola v přírodě - Rakovnicko
2.B, 3.A a 5.C Žáci, kteří se švpř neúčastní, chodí do třídy 5.C a učí se dle rozvrhu této třídy.

2.B, 3.A
Macáková Lenka, Brunová Silvia, Lánská Jana, Chlebečková Blanka, Slovíková Monika

 

L.Žežulková

Žežulková Lucie

 

Formativní hodnocení

Žampová Hana

 
So
19.6.
 

 

Dodatky:
21. - 25.6. švpř 5.B 21. - 23.6. výlet 7.B 22.6. 16:30- schůzka s rodiči budoucích prvňáčků 23.6. - 2.B a 5.C Mirákulum 24.6. - Pedagogická rada

 

 
Ne
20.6.
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři