Přehled akcí: 25.11. - 1.12.2019 (48. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
25.11.
 

8:00-11:50

L.Žežulková

Žežulková Lucie

8:55-11:50

Hrzánský palác: Státní symboly

5.A
Koubíková Petra, Brunová Silvia

11:05-11:50

Studentská praxe - dle rozpisu
4.hod - metodik prevence

Polohová Jana

14:00-16:00

Schůzka výchovných poradců

Myslínová Jana

 

L.Jirková

Jirková Lucie

 
Út
26.11.
 

8:00- 8:45

J.Polohová

Polohová Jana

8:00-12:45

Rukodělný den

2.A
Rebcová Anna, Lukešová Drahomíra

8:00-10:00

S.Ondříčková

Ondříčková Sylva

 

L.Jirková

Jirková Lucie

 

Studentská praxe v 1.ročníku

 

 
St
27.11.
 

8:00- 9:40

Knihovna na Vinohradské

4.A
Štěpánková Barbora, Zamrazilová Marie

8:00- 8:45

J.Polohová

Polohová Jana

12:55-13:40

Čteme školce

Vokrová Hana

13:45-17:00

ŠD: Filmové ateliéry Barrandov

Žežulková Lucie, Chlebečková Blanka

15:00

Schůzka speciálních pedagogů - Integrál

Ondříčková Sylva

18:00

KMD: Lucerna

Štemberová Lenka, Myslínová Jana

 

Prezentace SŠ výpočetní techniky
Ov 9.roč.

 

 
Čt
28.11.
 

11:05-12:45

M.Trojanová

Trojanová Monika

11:05-12:45

Schola Pragensis

8.A, 8.B
Štemberová Lenka, Myslínová Jana

13:30

Vánoční stromeček ZŠ Slovenská - nám. Míru

Jakubíková Renata

13:30-16:00

M.Machalická

Machalická Magdaléna

14:00

Co dělat, když ... - Mgr. Marušková

 

 

J.Beranová

Beranová Jana

 

29.11.
 

8:00-10:55

M.Trojanová

Trojanová Monika

8:00- 8:45

Čteme s rodinou

2.A
Rebcová Anna

8:45-10:00

Prague Cello Quartet

1.A, 1.B, 2.B, 3.B, 5.A, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B
Nováková Ivana, Macáková Lenka, Jadrná Jana, Beranová Jana, Koubíková Petra, Kobrová Ivona, Totůšková Marika, Mecnerová Marta, Pánková Radka, Brunová Silvia, Gorčíková Markéta

10:00-11:45

Prague Cello Quartet

3.A, 4.B, 4.C, 5.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B
Vokrová Hana, Krupička Radek, Lánská Jana, Plecháčková Radka, Mojková Veronika, Halámková Kamila, Stará Romana, Malečková Alena, Spáčilová Michaela, Jakubíková Renata

 

Instruktor školního lyžování

Procházková Michaela

 

J.Myslínová

Myslínová Jana

 
So
30.11.
 

 

Dodatky:
2.12. - M.Procházková instruktorský kurs, studentská praxe, Srdíčkové dny, provozní porada; 4.12. - ŠD Mikulášská, 3.A čte MŠ; 5.12. - 9.roč. Mikulášská, 4.B Mikulášská v MŠ; 6.12. - 1.roč. divadlo, 2.A Čteme s rodinou;

 

 
Ne
1.12.
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři