Přehled akcí: 11.11. - 17.11.2019 (46. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
11.11.
 

9:45-12:00

Den válečných veteránů

9.A, 9.B
Žampová Hana, Procházková Michaela, Myslínová Jana

10:10-10:55

Studentská praxe - dle rozpisu

Ondříčková Sylva

12:55-17:00

S kůží na trh - Role (v) umění

6.B
Totůšková Marika

 

R.Pánková

Pánková Radka

 
Út
12.11.
 

8:00-11:50

Projekt: Jsem laskavec
Kočičí útulek Dolní Měcholupy

5.B
Plecháčková Radka

8:00-13:40

OK ve florbale - 6. a 7.roč.
hoši 8 - 14 dívky 11 - 14 - přivede pan školník !!!

Procházková Michaela

8:00-13:40

OK ve florbale

Krupička Radek

8:55-12:45

Týden vědy: Hudba sfér, Poznej světlo

9.A, 9.B
Trojanová Monika, Pechman Matouš

10:10-10:55

Knihovna na Vinohradské

2.B
Jadrná Jana, Brunová Silvia

10:10-10:55

Studentská praxe v 1.ročníku
4.hod. - rozbor v ŠD

 

14:15-16:45

Krokodýlí ZOO

7.A(Spd), 7.B(Spd)
Lánská Jana, Plecháčková Radka

 

Zájezd do Holandska

Žampová Hana, Mojková Veronika, Halámková Kamila

 
St
13.11.
 

8:00-13:40

OK ve florbale - 8. a 9.roč.
dívky 8 - 11 hoši 8 - 14

Procházková Michaela

8:45-10:00

Obvodní knihovna Korunní: Mami, típni to

4.C
Lánská Jana, Spáčilová Michaela

12:55-13:40

Čteme školce

Vokrová Hana

14:00-17:00

ŠD: Chvalská tvrz - Chaloupka na vršku

Žežulková Lucie, Chlebečková Blanka

 

Zájezd do Holandska

Žampová Hana, Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Miniprojekt "39 - 89"

4.B
Krupička Radek

 
Čt
14.11.
 

8:00-12:45

Procházka místy Sametové revoluce

4.B
Krupička Radek

8:15-10:00

Kino Pilotů: Fany a pes

2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 4.A, 4.C
Jadrná Jana, Vokrová Hana, Beranová Jana, Štěpánková Barbora, Lánská Jana, Zamrazilová Marie, Malečková Alena, Spáčilová Michaela

14:30

Pedagogická rada

 

17:00-17:30

Schůzka třídních důvěrníků

 

17:30

Třídní schůzky 1.stupně

 

18:00

Třídní schůzky 2.stupně

 

 

Zájezd do Holandska

Žampová Hana, Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Máte ve třídě neklidného žáka ? - školení

Rebcová Anna

 

15.11.
 

9:00-11:00

Porada ředitelů

Štemberová Lenka

 

Zájezd do Holandska

Žampová Hana, Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Celoškolní projekt: 17.listopad
1.st. - 4 hodiny - nedružinové děti obědvají TU 2.st. - 5 hodin, obědvají TU

 

 
So
16.11.
 

 

Dodatky:
18.11. - studentská praxe, 3.A,B knihovna, 5.A dentální hygiena; 19.11. - M.Mecnerová Ekokonference, 1.A knihovna, 5.B beseda; 20.11. - 3.B Muzeum policie, 4.B knihovna, 5.A Muzeum Kampa, 5.B přednáška, 3.A čte MŠ, ŠD Perníčkův sen;

 

 
Ne
17.11.
 

 

Dodatky:
21.11. - 3.A Muzeum policie, 5.B knihovna; 22.11. - S.Ondříčková metodický seminář; 18. - 20.11. keramická soutěž

 

Zpracováno v systému Bakaláři