Přehled akcí: 3.6. - 9.6.2019 (23. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
3.6.
 

8:55-10:55

M.Totůšková

Totůšková Marika

8:55-11:50

Život bez závislostí

3.C
Lánská Jana

12:00-17:00

M.Mecnerová

Mecnerová Marta

13:00-17:00

Tvořivá škola

Trojanová Monika

 

Škola v přírodě

2.A, 4.B
Vokrová Hana, Janáková Jana, Chlebečková Blanka

 

L.Žežulková

Žežulková Lucie

 

Škola v přírodě

7.A, 7.B
Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Škola v přírodě

5.A
Nováková Ivana

 

Škola v přírodě

4.A, 5.B
Macáková Lenka, Ondříčková Sylva, Brunová Silvia, Ploužková Tereza

 

H.Žampová

Žampová Hana

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 
Út
4.6.
 

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

H.Žampová

Žampová Hana

 

Škola v přírodě

4.A, 5.B
Macáková Lenka, Ondříčková Sylva, Brunová Silvia, Ploužková Tereza

 

Škola v přírodě

5.A
Nováková Ivana

 

Škola v přírodě

7.A, 7.B
Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Škola v přírodě

2.A, 4.B
Vokrová Hana, Janáková Jana, Chlebečková Blanka

 
St
5.6.
 

8:00- 8:45

K.Panochová

Panochová Nábělková Kateřina

 

H.Žampová

Žampová Hana

 

Škola v přírodě

4.A, 5.B
Macáková Lenka, Ondříčková Sylva, Brunová Silvia, Ploužková Tereza

 

Škola v přírodě

5.A
Nováková Ivana

 

Škola v přírodě

7.A, 7.B
Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Škola v přírodě

2.A, 4.B
Vokrová Hana, Janáková Jana, Chlebečková Blanka

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 
Čt
6.6.
 

8:00-15:00

Target sprint
výběr žáků 8.roč.

Gorčíková Markéta

 

Registr smluv

Kozová Jana

 

Škola v přírodě

2.A, 4.B
Vokrová Hana, Janáková Jana, Chlebečková Blanka

 

M.Mecnerová

Mecnerová Marta

 

Škola v přírodě

7.A, 7.B
Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Škola v přírodě

5.A
Nováková Ivana

 

Škola v přírodě

4.A, 5.B
Macáková Lenka, Ondříčková Sylva, Brunová Silvia, Ploužková Tereza

 

H.Žampová

Žampová Hana

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

7.6.
 

8:55-10:55

L.Štemberová

Štemberová Lenka

 

Škola v přírodě

2.A, 4.B
Vokrová Hana, Janáková Jana, Chlebečková Blanka

 

L.Žežulková

Žežulková Lucie

 

Škola v přírodě

7.A, 7.B
Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Škola v přírodě

5.A
Nováková Ivana

 

Škola v přírodě

4.A, 5.B
Macáková Lenka, Ondříčková Sylva, Brunová Silvia, Ploužková Tereza

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

V.Půčková

Slančíková Půčková Veronika Věra

 
So
8.6.
 

 

Dodatky:
10.6. - provozní porada; 11.6. - Celorepublikové kolo ve vybíjené, TS pro rodiče budoucích prvňáčků; 12.6. - Celorepublikové kolo ve vybíjené, 3.B - lezecká stěna, 4.B knihovna, ŠD - parník, třídní schůzky; 13.6. - 3.C knihovna;

 

 
Ne
9.6.
 

 

Dodatky:
14.6. - 3.B,C dopravní hřiště

 

Zpracováno v systému Bakaláři