Přehled akcí: 27.5. - 2.6.2019 (22. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
27.5.
 

8:00- 9:40

Knihovna na Vinohradské

1.A
Rebcová Anna, Ploužková Tereza

9:00-11:00

Kdo chce být milionářem
výběr žáků 7. a 9.roč.

 

 

Škola v přírodě

3.A
Panochová Nábělková Kateřina, Rolet Vlasta

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

Škola v přírodě

1.B, 3.B
Jadrná Jana, Krupička Radek, Jakubíková Renata, Machalická Magdaléna

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

Škola v přírodě

8.A, 8.B
Procházková Michaela, Polohová Jana, Gorčíková Markéta, Chlebečková Blanka

 

D.Beranová

Beranová Dagmar

 

Škola v přírodě

6.A, 6.B
Mecnerová Marta, Pánková Radka

 
Út
28.5.
 

10:10-11:50

Den dětí v Senátu - Hravý architekt

3.C
Lánská Jana, Spáčilová Michaela

11:00-13:00

OK Pythagiriády - 5. a 7.roč.
ZŠ Na Smetance, doprovodí p.školník

 

11:05-17:00

M.Trojanová

Trojanová Monika

 

Škola v přírodě

3.A
Panochová Nábělková Kateřina, Rolet Vlasta

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

Škola v přírodě

1.B, 3.B
Jadrná Jana, Krupička Radek, Jakubíková Renata, Machalická Magdaléna

 

Škola v přírodě

8.A, 8.B
Procházková Michaela, Polohová Jana, Gorčíková Markéta, Chlebečková Blanka

 

D.Beranová

Beranová Dagmar

 

Škola v přírodě

6.A, 6.B
Mecnerová Marta, Pánková Radka

 
St
29.5.
 

8:00-11:50

L.Žežulková

Žežulková Lucie

8:55-12:45

Divadlo Gong

5.A
Nováková Ivana

9:45-11:30

Knihovna na Vinohradské

4.A
Ondříčková Sylva, Brunová Silvia

13:30-17:00

Střelecká soutěž
družstvo 6.ročníku

Slančíková Půčková Veronika Věra

 

Výlety

6.A, 6.B
Mecnerová Marta, Pánková Radka

 

Škola v přírodě

1.B, 3.B
Jadrná Jana, Krupička Radek, Jakubíková Renata, Machalická Magdaléna

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

Škola v přírodě

3.A
Panochová Nábělková Kateřina, Rolet Vlasta

 

Škola v přírodě

8.A, 8.B
Procházková Michaela, Polohová Jana, Gorčíková Markéta, Chlebečková Blanka

 
Čt
30.5.
 

8:15- 9:45

Knihovna na Vinohradské

2.B
Beranová Jana, Ploužková Tereza

10:10-11:50

A.Rebcová

Rebcová Anna

 

Škola v přírodě

1.B, 3.B
Jadrná Jana, Krupička Radek, Jakubíková Renata, Machalická Magdaléna

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

Škola v přírodě

3.A
Panochová Nábělková Kateřina, Rolet Vlasta

 

Výlety

6.A, 6.B
Mecnerová Marta, Pánková Radka

 

Škola v přírodě

8.A, 8.B
Procházková Michaela, Polohová Jana, Gorčíková Markéta, Chlebečková Blanka

 

31.5.
 

8:00- 9:40

Knihovna na Vinohradské

Vokrová Hana, Malečková Alena

 

Škola v přírodě

7.A, 7.B
Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Výlety

6.A, 6.B
Mecnerová Marta, Pánková Radka

 

Dětská pouť v režii 9.ročníku
1. - 4.hodina - 1.stupeň

 

 

Škola v přírodě

1.B, 3.B
Jadrná Jana, Krupička Radek, Jakubíková Renata, Machalická Magdaléna

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

Škola v přírodě

3.A
Panochová Nábělková Kateřina, Rolet Vlasta

 
So
1.6.
 

 

Škola v přírodě

4.A, 5.B
Macáková Lenka, Ondříčková Sylva, Brunová Silvia, Ploužková Tereza

 

Škola v přírodě

7.A, 7.B
Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Dodatky:
3. - 7.6. švpř 5.A, M.Trojanová Tvořivá škola; 4.6. - Mgr.Skřivánková PPP; 6.6. J.Kozová Registr smluv;

 

 

Škola v přírodě

2.A, 4.B
Vokrová Hana, Janáková Jana, Chlebečková Blanka

 

Škola v přírodě

3.A
Panochová Nábělková Kateřina, Rolet Vlasta

 
Ne
2.6.
 

 

Škola v přírodě

4.A, 5.B
Macáková Lenka, Ondříčková Sylva, Brunová Silvia, Ploužková Tereza

 

Škola v přírodě

7.A, 7.B
Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Škola v přírodě

2.A, 4.B
Vokrová Hana, Janáková Jana, Chlebečková Blanka

Zpracováno v systému Bakaláři