Přehled akcí: 20.5. - 26.5.2019 (21. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
20.5.
 

9:30-11:15

Knihovna na Vinohradské

1.B
Jadrná Jana, Gorčíková Markéta

12:00-13:40

R.Krupička

Krupička Radek

12:30-17:00

Příběhy našich sousedů

Myslínová Jana

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 
Út
21.5.
 

8:00-10:00

Knihovna na Vinohradské

7.B
Štemberová Lenka, Filípková Sylvia

8:55-10:55

Workshop informatiky

2.A, 2.B
Vokrová Hana, Beranová Jana, Malečková Alena
216, 411, 417

10:15-12:15

Knihovna na Vinohradské

7.A
Štemberová Lenka

15:00-15:45

Kurs pro předškoláčky

Lánská Jana, Macáková Lenka

17:00

Mach a Šebestová v podání 3.A - představení pro rodiče

Panochová Nábělková Kateřina

 

V.Rolet

Rolet Vlasta

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

3.A hraje prvňáčkům: Mach a Šebestová

Panochová Nábělková Kateřina

 

První pomoc
akce 4.A a 5.B

 

 
St
22.5.
 

8:00-13:40

Krajské finále ve vybíjené
4. a 5.roč.

Krupička Radek

10:10-10:55

3.A hraje divadlo dětem MŠ Slovenská

Panochová Nábělková Kateřina

13:45-16:30

Malování ve Slovenské - meziškolní soutěž

Stará Romana

14:00-16:30

ŠD: Dopravní hřiště

 

15:40-16:25

M.Žampa

Žampa Miroslav

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 
Čt
23.5.
 

8:00-12:45

OK v přehazované - dívky
6. - 7.roč.

Procházková Michaela

9:30-11:00

Knihovna na Vinohradské: Sporty

4.B
Janáková Jana

10:10-13:40

OK v přehazované - hoši
6. - 7.roč.

Žampa Miroslav

17:00

Večerní akce

5.B
Macáková Lenka

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

M.Majerová

Majerová Markéta

 

24.5.
 

8:00-12:45

Matematické putování - soutěž

Janáková Jana

10:10-13:40

L.Macáková

Macáková Lenka

 

L.Chlubnová

Chlubnová Lenka

 

Škola v přírodě

6.A, 6.B
Mecnerová Marta, Pánková Radka

 
So
25.5.
 

 

Škola v přírodě

6.A, 6.B
Mecnerová Marta, Pánková Radka

 

Škola v přírodě

8.A, 8.B
Procházková Michaela, Polohová Jana, Ploužková Tereza, Chlebečková Blanka

 

Dodatky:
27.5. - 1.6. - švpř 3.A 27.5. - Chcete být milionářem, 1.A knihovna; 28.5. - Den dětí v Senátu Hravý architekt; 29.5. - 4.A knihovna, střelecká soutěž 31.5. - 2.A knihovna, Dětská pouť

 

 
Ne
26.5.
 

 

Škola v přírodě

6.A, 6.B
Mecnerová Marta, Pánková Radka

 

Škola v přírodě

8.A, 8.B
Procházková Michaela, Polohová Jana, Ploužková Tereza, Chlebečková Blanka

 

Škola v přírodě

1.B, 3.B
Jadrná Jana, Krupička Radek, Jakubíková Renata, Machalická Magdaléna

Zpracováno v systému Bakaláři