Přehled akcí: 13.5. - 19.5.2019 (20. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
13.5.
 

8:00- 8:45

Tonda obal

4.A
Brunová Silvia
214

8:00- 9:40

R.Krupička

Krupička Radek

8:00-12:45

K.Panochová

Panochová Nábělková Kateřina

8:55- 9:40

Tonda obal

3.C
Lánská Jana
214

10:10-10:55

Trénink vybíjené

Krupička Radek
Tv

10:10-10:55

Tonda obal

5.B
Žampová Hana
214

11:05-11:50

Tonda obal

5.A
Nováková Ivana
214

12:55-17:00

V.Mojková, K.Halámková

Mojková Veronika, Halámková Kamila

 

Příprava vernisáže

 

 

Škola v přírodě

Rebcová Anna, Lukešová Drahomíra

 

Praxe ve SD - M.Bugárová
13. - 24.5.

 

 

L.Žežulková

Žežulková Lucie

 

L.Macáková

Macáková Lenka

 

T.Ploužková

Ploužková Tereza

 
Út
14.5.
 

8:00- 8:45

Tonda obal

3.B
Brunová Silvia
214

8:00-12:45

OK ve vybíjené
výběr žáků 4. a 5.roč.

Krupička Radek, Gorčíková Markéta

8:55- 9:40

Tonda obal

3.A
Panochová Nábělková Kateřina
214

10:10-10:55

Tonda obal

2.B
Beranová Jana
214

10:10-10:55

Akce "pes" - 4.B
p.školník

 

12:55-17:00

M.Mecnerová

Mecnerová Marta

15:00-15:45

2.kurs pro předškoláčky

Vokrová Hana, Janáková Jana

16:00-18:00

Vernisáž: Máme rádi zvířata
za pomoci 9.A,B

 

 

Škola v přírodě

Rebcová Anna, Lukešová Drahomíra

 

L.Žežulková

Žežulková Lucie

 

Tonda obal

6.B
Štemberová Lenka
214

 

L.Macáková

Macáková Lenka

 
St
15.5.
 

9:30-12:00

SVI

Žampová Hana

11:00-12:45

Knihovna na Vinohradské: Puntíkáři

3.A
Panochová Nábělková Kateřina, Rolet Vlasta

14:00-17:00

ŠD: Výstaviště Holešovice - Pixar

Chlubnová Lenka

 

Český den proti rakovině
prosím o spolupráci 9.A,B

 

 

Škola v přírodě

Rebcová Anna, Lukešová Drahomíra

 

L.Žežulková

Žežulková Lucie

 

T.Ploužková

Ploužková Tereza

 
Čt
16.5.
 

8:00-10:00

Divadlo U Hasičů: Káťa a Škubánek

1.B
Jadrná Jana

8:00-13:40

OK v přehazované starších dívek

Procházková Michaela

10:30-12:15

L.Štemberová

Štemberová Lenka

12:00-13:40

Novoměstská radnice: L.Sitenský

8.A
Myslínová Jana

12:00-13:40

R.Pánková

Pánková Radka

 

Škola v přírodě

Rebcová Anna, Lukešová Drahomíra

 

S.Ondříčková

Ondříčková Sylva

 

L.Žežulková

Žežulková Lucie

 

T.Ploužková

Ploužková Tereza

 

17.5.
 

8:55-12:45

ZOO Praha

4.A
Ondříčková Sylva, Brunová Silvia

10:10-12:45

Exkurze do provozů na zpracování odpadů - Papkov

4.B
Janáková Jana

10:10-17:00

V.Rolet

Rolet Vlasta

 

Škola v přírodě

Rebcová Anna, Lukešová Drahomíra

 

L.Žežulková

Žežulková Lucie

 
So
18.5.
 

 

Dodatky:
20.5. - 1.B knihovna; 21.5. - 2.A,B workshop informatiky, 7.A,B knihovna, 4.B akce "pes", kurs pro předškoláčky; 22.5. - ŠD na dopravní hřiště; 23.5. - 4.B knihovna, OK v přehazované mladších; 24.5. - 4.a 5.tř. Matematické putování;

 

 
Ne
19.5.
 

 

Dodatky:
24. - 28.5.švpř 6.A,B 25. - 30.5. švpř 8.A,B 26. - 31.5. švpř 1.B a 3.B

 

Zpracováno v systému Bakaláři