Přehled akcí: 8.4. - 14.4.2019 (15. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
8.4.
 

8:00-10:55

R.Pánková

Pánková Radka

8:55-11:50

Divadlo Na Prádle: Zahrada

3.A, 3.C
Panochová Nábělková Kateřina, Lánská Jana, Rolet Vlasta, Spáčilová Michaela

9:15-11:15

Knihovna na Vinohradské

1.B
Jadrná Jana

 

A.Rebcová

Rebcová Anna

 
Út
9.4.
 

8:00- 9:40

Selektivní prevence

7.A
Mojková Veronika
416, 417

8:55-12:45

Divadlo S + H: Jak s Máničkou šili všichni čerti

1.A
Gorčíková Markéta, Lukešová Drahomíra

10:10-10:55

Akce "pes"

Gorčíková Markéta

 

A.Rebcová

Rebcová Anna

 

K.Panochová

Panochová Nábělková Kateřina

 

Matematická olympiáda - ZŠ Na Smetance
6., 7., 8.roč. 8 - 10.15 - doprovodí p.školník

 

 

M.Trojanová

Trojanová Monika

 
St
10.4.
 

8:00-10:00

OK ve volejbalu - hoši

Procházková Michaela

8:00- 8:45

K.Panochová

Panochová Nábělková Kateřina

8:55-11:50

L.Žežulková

Žežulková Lucie

10:00-14:00

OK ve volejbalu - hoši

Žampa Miroslav

14:00-18:00

Zápis do 1.ročníku
výuka vybraných tříd ukončena v 13:20, odpolední výuka z 1.patra přesunuta do vyšších pater, ŠD totéž, výuka Tvdívek 9.roč. ve středu z důvodu zápisu odvolána

 

 

OK Biologické olympiády

 

 

A.Rebcová

Rebcová Anna

 
Čt
11.4.
 

8:00-13:40

OK ve volejbalu - dívky

Procházková Michaela

8:00- 9:40

O stupeň výš - preventivní program

5.B
Macáková Lenka

8:55-10:55

Workshop informatiky

2.A, 2.B
Vokrová Hana, Beranová Jana, Malečková Alena
216, 411, 417

8:55-12:45

J.Polohová

Polohová Jana

10:10-11:50

Drogové závislosti - preventivní program

7.B
Halámková Kamila
304

12:00-12:45

Právní zodpovědnost - preventivní program

8.B
Trojanová Monika
208

14:00-18:00

Zápis do 1.ročníku
výuka vybraných tříd ukončena v 13:20, odpolední výuka z 1.patra přesunuta do vyšších pater, ŠD totéž, výuka Tvdívek 9.roč. ve středu z důvodu zápisu odvolána

 

 

A.Rebcová

Rebcová Anna

 

S.Ondříčková

Ondříčková Sylva

 

12.4.
 

8:55-11:50

Knihovna na Vinohradské

2.A
Vokrová Hana, Malečková Alena

 

A.Rebcová

Rebcová Anna

 

M.Mecnerová

Mecnerová Marta

 
So
13.4.
 

 

Dodatky:
16.4. - 4.B pes, studentská praxe v 1.roč., OK Biologické olympiády, pedagogická rada, třídní schůzky; 17.4. - 4.B Praha hravě; 18. - 22.4. - Velikonoční prázdniny

 

 
Ne
14.4.
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři