Přehled akcí: 4.3. - 10.3.2019 (10. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
4.3.
 

8:00- 9:45

Knihovna na Vinohradské

3.C
Lánská Jana, Spáčilová Michaela

12:00-13:40

K.Panochová

Panochová Nábělková Kateřina

14:30

Provozní porada

 

14:30

Novoměstská radnice: Todesmarsch - promítání

Žampová Hana, Myslínová Jana

 

J.Beranová

Beranová Jana

 

Škola v přírodě

4.B, 5.A
Janáková Jana, Nováková Ivana, Jakubíková Renata, Chlubnová Lenka

 
Út
5.3.
 

8:00- 9:40

Život bez závislosti: Posměch

2.B
Beranová Jana

8:00- 9:40

Knihovna na Vinohradské

3.B
Krupička Radek

8:30-11:15

MHMP: sv.Václav - kníže a světec

4.A
Ondříčková Sylva, Brunová Silvia

10:10-11:50

Život bez závislosti: Tolerance

8.A
Procházková Michaela
308

10:10-10:55

Studentská praxe v 1.roč.
4.hod - rozbor v ŠD

 

12:00-13:40

Život bez závislosti: Kolektiv třídy

6.B
Pánková Radka
308

12:00-17:00

M.Procházková

Procházková Michaela

 

Škola v přírodě

4.B, 5.A
Janáková Jana, Nováková Ivana, Jakubíková Renata, Chlubnová Lenka

 
St
6.3.
 

8:00-12:00

OK Poetického setkání - 1.st.

Lánská Jana

10:10-13:40

Královský skleník

7.A(Zek), 7.B(Zek), 8.A(Zek), 8.B(Zek), 9.A(Zek), 9.B(Zek)
Stará Romana

11:05-11:50

MŠ Trojlístek na návštěvě v 1.ročníku

 

12:00-13:40

V.Vacek

Vacek Vojtěch

 

M.Žampa

Žampa Miroslav

 

Škola v přírodě

4.B, 5.A
Janáková Jana, Nováková Ivana, Jakubíková Renata, Chlubnová Lenka

 
Čt
7.3.
 

8:00-13:00

OK Poetického setkání - 2.st.

Stará Romana

8:00-11:50

L.Žežulková

Žežulková Lucie

8:55-11:50

Přírodovědecká fakulta - fluorescenční mikroskopie

3.C
Lánská Jana, Brunová Silvia

 

Škola v přírodě

4.B, 5.A
Janáková Jana, Nováková Ivana, Jakubíková Renata, Chlubnová Lenka

 

S.Ondříčková

Ondříčková Sylva

 

8.3.
 

 

V.Rolet, M.Mecnerová

Mecnerová Marta, Rolet Vlasta

 

Škola v přírodě

4.B, 5.A
Janáková Jana, Nováková Ivana, Jakubíková Renata, Chlubnová Lenka

 

J.Beranová

Beranová Jana

 
So
9.3.
 

 

Dodatky:
12.3. - 2.B knihovna;

 

 
Ne
10.3.
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři