Přehled akcí: 12.11. - 18.11.2018 (46. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
12.11.
 

8:00-10:55

H.Žampová

Žampová Hana

8:00-11:50

Dentální hygiena - dle rozpisu

 

12:00-14:35

I.Nováková

Nováková Ivana

 

R.Jakubíková

Jakubíková Renata

 

M.Machalická

Machalická Magdaléna

 
Út
13.11.
 

7:00-14:00

Ok ve florbalu
mladší žáci

Gorčíková Markéta

8:00-11:50

OK ve florbalu
4. a 5.roč.

Krupička Radek

10:10-10:55

Studentská praxe v 1.roč.

 

11:00-12:45

Knihovna na Vinohradech

2.B
Beranová Jana, Žežulková Lucie

11:00-15:00

S.Ondříčková

Ondříčková Sylva

11:05-11:50

Studentská praxe - rozbor

ŠD

 

ŠPP + Mgr. Skřivánková

 

 

R.Jakubíková

Jakubíková Renata

 

M.Machalická

Machalická Magdaléna

 
St
14.11.
 

8:00- 8:45

Geologie - beseda

5.A
Nováková Ivana

8:00- 9:40

Knihovna na Vinohradech

3.B
Krupička Radek

8:00-14:00

OK ve florbalu
starší žáci

Gorčíková Markéta

12:00-13:40

Instituto Cervantes - výstava

7.A(Kšj), 7.B(Kšj), 8.A(Kšj), 8.B(Kšj), 9.A(Kšj), 9.B(Kšj)
Seifertová Klára

12:00-12:45

Studentská praxe dle rozpisu
5.hod. - výchovné poradenství

Myslínová Jana

14:00-16:00

ŠD: Kino Pilotů - Dilili v Paříži

Žežulková Lucie, Chlebečková Blanka

14:30

Pedagogická rada

 

17:00-17:30

Schůzka třídních důvěrníků

 

17:30

Třídní schůzky 1.st.

 

18:00

Třídní schůzky 2.st.

 

 

R.Jakubíková

Jakubíková Renata

 

M.Machalická

Machalická Magdaléna

 
Čt
15.11.
 

12:15-17:00

Rozvoj čtenářské gramotnosti - seminář

Gorčíková Markéta

12:30-15:00

B.Chlebečková

Chlebečková Blanka

 

R.Jakubíková

Jakubíková Renata

 

M.Machalická

Machalická Magdaléna

 

16.11.
 

8:00- 9:40

Divadlo: Hopem, skokem s V + W za Ezopem

3.A, 3.B, 3.C
Panochová Nábělková Kateřina, Krupička Radek, Lánská Jana
315

10:10-11:50

Knihovna na Vinohradech

2.A
Vokrová Hana, Malečková Alena

10:10-12:45

Muzeum hl.m.Prahy: Praha v pravěku

6.A
Myslínová Jana

 

R.Jakubíková

Jakubíková Renata

 

M.Machalická

Machalická Magdaléna

 
So
17.11.
 

 

Dodatky:
19.11. - H.Žampová školení; 20.11. - 9.r. prezentace SŠ, Deskohraní; 21.11. - studenti, ŠD - Perníčkův sen, Kšj - Den mexické kuchyně; 22.11. - 3.C knihovna, 8.B prevence, 8.r. Schola Pragensis, S.Ondříčková Dyskorunka;

 

 
Ne
18.11.
 

 

Dodatky:
23.11. - 3.A knihovna, KMD - Divadlo v Celetné

 

Zpracováno v systému Bakaláři