Přehled akcí: 12.3. - 18.3.2018 (11. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
12.3.
 

8:00-11:50

A.Vivaldi: Čtvero ročních dob

7.B
Polohová Jana, Myslínová Jana

8:00- 8:45

I.Pancnerová

Pancnerová Iveta

8:55- 9:40

2.A hraje pohádku

 

9:00-12:30

Gong: Záhada hlavolamu

4.A
Nováková Ivana

10:30-12:30

Knihovna na Vinohradech: Dopravní prostředky

2.A
Panochová Nábělková Kateřina

13:00-16:00

PPP- schůzka speciálních pedagogů

Ondříčková Sylva

 

D.Lukešová

Lukešová Drahomíra

 

R.Krupička

Krupička Radek

 

A.Kamelská

Kamelská Aneta

 
Út
13.3.
 

8:00-15:00

Výuka Tv a školská legislativa

Žampová Hana

8:55- 9:40

2.A hraje pphádku pro MŠ

 

9:00-11:00

Bruslení - Hasa

3.A, 5.A, 5.B
Janatová Alice, Pancnerová Iveta, Macáková Lenka

13:50-15:30

Botanická zahrada Na Slupi

7.B(Spd)
Janatová Alice

18:00-19:00

2.A hraje pohádku - představení pro rodiče

 

 

Školení pro vedoucí školních jídelen

Majerová Markéta

 

D.Lukešová

Lukešová Drahomíra

 

R.Krupička

Krupička Radek

 

A.Kamelská

Kamelská Aneta

 
St
14.3.
 

8:00-12:45

Hrzánský palác: Můj stát

6.A, 6.C
Štemberová Lenka, Myslínová Jana

8:00-13:00

GDPR - školení

Žampová Hana

8:00-16:00

Seminář pro členy Ekotýmu

Mecnerová Marta

14:00-16:00

Etno odpoledne v DDM Lublaňská

 

 

D.Lukešová

Lukešová Drahomíra

 

R.Krupička

Krupička Radek

 

A.Kamelská

Kamelská Aneta

 
Čt
15.3.
 

8:00-10:00

Knihovna na Vinohradech

2.C
Lánská Jana

11:30-14:30

L.Štemberová

Štemberová Lenka

 

D.Lukešová

Lukešová Drahomíra

 

S.Ondříčková

Ondříčková Sylva

 

R.Krupička

Krupička Radek

 

A.Kamelská

Kamelská Aneta

 

H.Vokrová

Vokrová Hana

 

16.3.
 

8:00- 8:45

Zoubky

1.A
Vokrová Hana

8:55- 9:40

Zoubky

1.B
Beranová Jana

 

A.Kamelská

Kamelská Aneta

 

V.Mojková, K.Šindelářová

Mojková Veronika, Šindelářová Kateřina

 

R.Krupička

Krupička Radek

 

S.Ondříčková

Ondříčková Sylva

 

D.Lukešová

Lukešová Drahomíra

 

Matematický klokan - soutěž

 

 
So
17.3.
 

 

Dodatky:
19.3. - 9.A foto ročenek; 20.3. - studentská praxe v 1.roč., FG 3.B a 4.A; 21.3. - 1.A Muzeum B.Smetany, zbylé třídy Trilopark dle rozpisu; 22.3. - 2.tr. divadlo, nácvik McDonald´s cupu, J.Lánská Tvořivá škola; od 24.3. J.Janáková-škol.

 

 
Ne
18.3.
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři