Přehled akcí: 27.11. - 3.12.2017 (49. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
27.11.
 

10:00-11:00

Kontrolní den stavby - tělocvična

Žampová Hana

10:10-13:40

R.Krupička

Krupička Radek

12:00-13:40

Galerie V.Špály

6.B
Nováková Ivana

14:00-16:00

Vzdělávání cizinců na pražských školách - seminář v PPP

Polohová Jana, Myslínová Jana, Ondříčková Sylva

14:00-15:00

ŠK Olympiády v českém jazyce

305

 

Dotazníkové šetření v rámci studentské praxe
Nebezpečí internetu, youtube - 15 min 11.30 - 7.B 5.hod. - 6.C, 7.A, 9.A

 

 

M.Trojanová

 

 

M.Mecnerová

Mecnerová Marta

 
Út
28.11.
 

8:00-12:45

Divadlo v Dlouhé: Pohádkové nepohádky J.Čapka

1.A, 1.B
Vokrová Hana, Beranová Jana

9:30-12:30

Ta Fantastika: Sněhová královna

2.A, 2.B
Panochová Nábělková Kateřina, Krupička Radek

10:10-10:55

Studentská praxe v 1.roč.

 

11:05-11:50

Studentská praxe v 1.roč. - rozbor

ŠD

 

M.Trojanová

 

 
St
29.11.
 

8:00-11:00

L.Štemberová

Štemberová Lenka

8:55- 9:40

Studentská praxe + beseda s výchovnou poradkyní
dle rozpisu 5.hod. - školní dokumentace - L.Štemberová

Myslínová Jana
ŠD

9:00-13:00

Hry ve výuce cizích jazyků - školení

Novotná Radka

13:00-17:30

ŠD: Perníčkův sen

 

 

M.Trojanová

 

 

Aktuální konflikty - školení

Mecnerová Marta

 
Čt
30.11.
 

12:45-17:45

ŠD: Divadlo S + H - Hurvínkův Mikuláš

 

 

ŠD: Školní stromeček na nám. Míru

 

 

Kurs asistenta pedagoga

Gorčíková Markéta, Majerová Renata

 

M.Trojanová

 

 

1.12.
 

8:00-11:50

Vánoční projekt
výuka končí po 4.hod.

1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B
Janáková Jana, Janatová Alice, Nováková Ivana, Jadrná Jana, Pancnerová Iveta, Vokrová Hana, Beranová Jana, Panochová Nábělková Kateřina, Krupička Radek, Lánská Jana, Macáková Lenka

8:00-12:45

Klíč od Prahy 2: Vyšehrad

4.B
Jadrná Jana

8:45-11:15

Reduta: The History of England

8.A, 8.B, 9.A
Kouřilová Pavla, Novotná Radka, Mojková Veronika

10:00-18:00

Aktivizační metody ve výuce biologie

Šindelářová Kateřina

 

M.Trojanová

 

 

M.Mecnerová

Mecnerová Marta

 
So
2.12.
 

 

Dodatky:
4.12. - 2.A,C Koněprusy; 5.12. - 1.st. Mikuláš, 4.B knihovna, 4. - 6.hod. 2.st. Vánoční dílna, 4.A J.Lada; 6.12. - studentská praxe, 3.A knihovna, ŠD Mikuláš; 7.12. - 7.A,B preventivní program; 8.12. 4.A knihovna

 

 
Ne
3.12.
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři