Přehled akcí: 20.11. - 26.11.2017 (48. týden)

 

Termín

Akce

Účastní se

 
Po
20.11.
 

8:00- 9:40

Knihovna na Vinohradech

1.B
Beranová Jana

10:10-11:50

Knihovna na Vinohradech

1.A
Vokrová Hana

12:45

3.A čte dětem MŠ

Janatová Alice

13:30

R.Krupička

Krupička Radek

 

J.Kozová

Kozová Jana

 
Út
21.11.
 

8:00-12:00

Hasa - bruslení

3.A, 3.B, 5.A, 5.B
Janáková Jana, Janatová Alice, Pancnerová Iveta, Macáková Lenka

10:30-13:45

Divadlo Dlabačov: Black Peter

6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B
Kouřilová Pavla, Novotná Radka, Halámková Kamila, Polohová Jana, Mojková Veronika

 

Testování InspIS - mediální výchova
1. - 3.vyuč. hodina, po skupinách

 

 

I.Nováková - Problematika integrace dítěte s poruchou autistického spektra

Nováková Ivana

 
St
22.11.
 

8:00-10:00

Divadlo U Hasičů: John and Mary

5.A, 5.B
Novotná Radka, Halámková Kamila, Mojková Veronika

14:00

R.Stará a M.Trojanová - Jak moc je ve vztahu matematika a výtvarné umění - projektové odpoledne

Trojanová Monika, Stará Romana

14:00-18:00

ŠD: Svíčkárna Šestajovice

 

15:00-20:00

J.Polohová - kurs ZZA

Polohová Jana

 

Studentská praxe - dle rozpisu

 

 
Čt
23.11.
 

8:00-11:50

H.Žampová

Žampová Hana

8:00-10:55

R.Novotná

Novotná Radka

8:45-11:45

Schola Pragensis

8.A
Kouřilová Pavla

9:45-12:45

Schola Pragensis

8.B
Kobrová Ivona

13:00

R.Krupička

Krupička Radek

13:00-21:00

J.Polohová - kurs

Polohová Jana

14:00-15:00

ŠK Dějepisné olympiády

Kobrová Ivona
305

 

Kurs asistenta

Gorčíková Markéta

 

24.11.
 

8:00-13:00

ČEFS cup - florbal

Krupička Radek

8:00- 9:40

J.Janáková

Janáková Jana

8:30

Porada ředitelů

Žampová Hana

8:55-12:45

Klíč od Prahy 2 - Vyšehrad

4.A
Nováková Ivana

13:00-21:00

J.Polohová - kurs

Polohová Jana

 

M.Trojanová

Trojanová Monika

 
So
25.11.
 

8:00-21:00

J.Polohová - kurs

Polohová Jana

 

Dodatky:
27.11. - J.Polohová a J.Myslínová - PPP; 28.11. - studentská praxe v 1.roč., 1.A,B - divadlo, 2.A,B - divadlo; 29.11. - studentská praxe + beseda s výchovnou poradkyní, S.Ondříčková - schůzka speciálních pedagogů, R.Novotná - školení

 

 
Ne
26.11.
 

8:00-21:00

J.Polohová - kurs

Polohová Jana

 

Dodatky:
29.11. - ŠD: Perníčkův sen, M.Mecnerová - školení; 30.11. - Stromeček na nám. Míru - R.Majerová, ŠD: Hurvínek; 1.12. - K.Šindelářová - školení, 8.A,B, 9.A - divadlo, 4.B - Klíč od Prahy 2, 1.st. - Vánoční projekt

 

Zpracováno v systému Bakaláři